Logo makleri
  

Novinky softvéru

V tejto časti Vám prinášame informácie o novinkách v programe a aktuálnych akciách.

Nový blog pre finančných sprostredkovateľov

Vložené: 25.11.2011

Spustili sme nový blog pre vás! Aké témy si v ňom nájdete?

Prečo blogovať?

O tom prečo vôbec začať prispievať do blogov svojimi komentármi a článkami sa už popísalo mnoho článkov. Zhrniem to krátkou a výstižnou vetou: "Kto nie je na webe neexistuje". Obzvlášť to platí pre firmy a živnostníkov.
Na otázku kam prispievať, do akých blogov prispievať neexistuje jednoznačná odpoveď. Záleží to od témy, ktorá Vám je blízka a zistení, či konkrétny web pokrýva túto tému.
Blog.profimakler je odborný blog pre finančných sprostredkovateľov, maklérske spoločnosti, realitných maklérov a obchodných predajcov.... Čítajte celý článok "Prečo blogovať?"

Darček pre nových Facebook priateľov!

Vložené: 01.06.2011

Pre našich nových priateľov na Facebooku sme vyčlenili 15 darčekov. Ste samostatný finančný agent a máte pridelené NBS registračné číslo? Ak áno kliknite na "Páči sa mi" na našej facebook stránke Profimakler. V priebehu ďalšieho pracovného dňa si od Vás vyžiadame adresu pre doručenie darčeka a Vaše NBS registračné číslo.
Na našich nových facebook priateľov čaká darček.

Akcia je určená pre maklérov, samostatný finančný agent.

Nová verzia MAKLÉRI 2.0 je tu! Prejdite na novú verziu ZDARMA

Vložené: 17.03.2011

Verzia MAKLÉRI 2.0, sa oproti tej súčasnej líši už napohľad krajším a používateľsky príjemnejším dizajnom. Prináša až 9 nových funkcií a 8 šikovných vylepšení.

K mnohým vylepšeniam nás inšpirovali naši klienti pri nedávnom Prieskume spokojnosti používateľov, za čo im patrí naša vďaka. Aj preto sme sa rozhodli poskytnúť novú verziu našim súčasným klientom úplne ZDARMA. Rovnakú výhodu chceme dopriať aj všetkým novým klientom, preto sme sa rozhodli ponúkať novú verziu 2.0 za cenu starej verzie 1.3.5.PREHĽAD NOVINIEK VERZIE MAKLÉRI 2.0

Kto má narodeniny?

Pozrite sa ktorí klienti a poradcovia majú narodeniny tento mesiac. Alebo si zvoľte iný dátum a systém Vám zobrazí tabuľku s oslávencami.

Viac informácií o poradcoch

Do karty poradcu sme pridali korenšpondenčnú adresu.

Nové reporty o poradcoch

Do aplikácie sme pridali nové reporty o poradcoch. Môžete ich exportovať jediným kliknutím myši do excelu a ďalej ich podľa Vašich potrieb upravovať.

Veľké tlačídka s textom

Všetky tlačídka použité v aplikácii sú odteraz zobrazované s ikonkou aj s popisným textom umiestneným vedľa ikonky.

Nápoveda priamo v programe

Aby ste nemuseli otvárať Help, vždy keď si nie ste istý ako použiť nejakú funkciu, umiestnili sme do niektorých častí stručné nápovedy.ĎALŠIE NOVÉ FUNKCIE

...a mnoho ďalších vylepšení.

Import províznych zostáv

Vložené: 12.12.2010

Jednoduchým dialógovým oknom vyberiete súbor s províznou zostavou, ktorú chcete importovať.

Položky províznej zostavy sa spárujú s údajmi v programe. Program Vás upozorní na prípadné nespárované položky a problémové, ktoré je možné i exportovať.

 

Flexibilný manažment firmy

Vložené: 01.09.2010

Softvér pracuje s troma spôsobmi riadenia, ktoré je možné ľubovoľne kombinovať v rámci jednej firmy:

Názory klientov

Softvér je prehľadný, funkčný a flexibilný. Rozumná voľba ak hľadáte najlepšiu cenu za výbornu kvalitu a servis. Najlepšia kúpa na trhu!

 Edmund Krištof (Starinsurance)

Vynikajúca pomôcka pri našej práci, prehľadné, mobilné, rýchlo dostupné informácie. Komunikácia, rady a pomoc pri riešení problémov pri práci so systémom je vynikajúca, rýchla. Cenovo aj pre malú spoločnosť dostupný.

Bc. Martina Švecová (STOP RISK s.r.o.)

Blog.profimakler

5 dôvodov prečo by mali makléri blogovať
Blog.profimakler je odborný blog pre finančných sprostredkovateľov, maklérske spoločnosti, realitných maklérov a obchodných predajcov. Prečítajte si prečo by ste mali začať blogovať ak pracujete vo sfére finančného poradenstva.

Trading na maximum – recenzia knihy Bretta Stennbargera
Z výskumov o tradingu vyplýva, že prinajmenšom 80 percent obchodníkov príde o celý svoj kapitál. Aký je najväčší rozdiel medzi týmito skupinami v ceste za úspechom?

E-mail marketing pre finančných sprostredkovateľov I.časť
Jednou z najľahších ciest ako udržať kontakt s klientom v "informačnom veku" je vytvorenie úspešnej e-mailovej marketingovej kampane.....Porovnanie cien a uzatvorenie poistenia online

Starinsurance - Investičné zlato

Evidens

Priestor pre reklamu (kontaktujte nás).MCR, s.r.o., Račianska 190, 831 06 Bratislava  |  Tel.: 02/44 87 30 64  |  Fax: 02/44 87 30 65     |  E-mail:

facebook  facebook.com/Profimakler  |  blog.profimakler.sk Blog.profimakler   |     


Posledná aktualizácia: 07. 12. 2011