Logo makleri
  

Cena šitá na mieru

Začínate? Osamostatnili ste sa? Rastiete? No zároveň by ste nechceli platiť veľa.

Ako znížiť náklady na obstaranie softvéru?

Viete ako znížiť výdavky za nákup licencií k softvéru či na nákup počítačov a ostatných hardverových komponentov? Ponúkame Vám zopár užitočných rád ako ušetriť:

  1. Kúpiť hotové riešenie.
    Mnohých môže zlákať predstava, že Vám softvér vytvorí na mieru vlastný programátor. Analýza požiadaviek, vývoj a testovanie softvéru trvá zvyčajne vyše roka. Zrátajte si koľko zaplatíte za rok programátorských prác. Hotový softvér máte pritom k dispozícii ihneď, za zlomok ceny a s istotou že je preverený časom.
  2. Používať online (internetový) softvér .
    Online verzie softvéru sú značne lacnejšie: Vystačíte so štandardným počítačom, neriešite inštalácie, bezpečnosť a v prípade poruchy úplne odpadá cena za zásah. Nezabúdajte, že pri online verzii máte všetky aktualizácie dostupné ihneď k používaniu a prípadné problémy je možné riešiť nadiaľku.
  3. Pozor na podozrivo nízke ceny.
    Je súčasťou kalkulácie ceny aj urdžiavanie, servis, zálohovanie, klientská podpora a dodatočná personalizácia softvéru? To všetko môže výrazne navýšiť počiatočne nízko deklarovanú cenu štýlom: Už od ....

Ak chcete znížiť vaše súčasné náklady na softvér a hardvér, poradíme Vám a navrhneme cenovo najvýhodnejšie riešenie. Informujte sa u nás na tel. čísle: +421 (2) 44873064.

Čo všetko získate kúpou softvéru MAKLÉRI?

základné nastavenia systému,
aktivácia a správa systému,
pravidelné zálohovanie vašej databázy,
obnova údajov do stavu poslednej zálohy,
prenájom a správa servera,
používateľská príručka

Kúpou softvéru sa naša starostlivosť o klienta nekončí.

Súčasťou zmluvy o používaní softvéru MAKLÉRI (a teda i súčasťou ceny) je profesionálna zákaznícka podpora. Je dostupná v pracovných dňoch od 9:00 do 17:00 alebo prostredníctvom e-mailu: alebo telefonicky: +421 (2) 44 87 30 64.

Naši klieti môžu využiť výhodné ceny pri kúpe počítačového vybavenia do firmy.

Teraz špeciálna ponuka: Nová verzia 2.0 za cenu starej.

Našim klientom ponúkame prechod na novú verziu úplne ZDARMA. Rovnakú výhodu chceme dopriať aj všetkým novým klientom, preto sme sa rozhodli ponúkať novú verziu 2.0 za cenu starej verzie 1.3.5.Cenovú kalkuláciu k softvéru MAKLÉRI Vám vypracujeme na osobnom stretnutí. Zároveň Vám odprezentujeme softvér a poradíme ako ušetriť náklady na IT vo Vašej spoločnosti.

Dohodnite si s nami stretnutie:

Názory klientov

Softvér je prehľadný, funkčný a flexibilný. Rozumná voľba ak hľadáte najlepšiu cenu za výbornu kvalitu a servis. Najlepšia kúpa na trhu!

 Edmund Krištof (Starinsurance)

Vynikajúca pomôcka pri našej práci, prehľadné, mobilné, rýchlo dostupné informácie. Komunikácia, rady a pomoc pri riešení problémov pri práci so systémom je vynikajúca, rýchla. Cenovo aj pre malú spoločnosť dostupný.

Bc. Martina Švecová (STOP RISK s.r.o.)

Blog.profimakler

5 dôvodov prečo by mali makléri blogovať
Blog.profimakler je odborný blog pre finančných sprostredkovateľov, maklérske spoločnosti, realitných maklérov a obchodných predajcov. Prečítajte si prečo by ste mali začať blogovať ak pracujete vo sfére finančného poradenstva.

Trading na maximum – recenzia knihy Bretta Stennbargera
Z výskumov o tradingu vyplýva, že prinajmenšom 80 percent obchodníkov príde o celý svoj kapitál. Aký je najväčší rozdiel medzi týmito skupinami v ceste za úspechom?

E-mail marketing pre finančných sprostredkovateľov I.časť
Jednou z najľahších ciest ako udržať kontakt s klientom v "informačnom veku" je vytvorenie úspešnej e-mailovej marketingovej kampane.....Porovnanie cien a uzatvorenie poistenia online

Starinsurance - Investičné zlato

Evidens

Priestor pre reklamu (kontaktujte nás).MCR, s.r.o., Račianska 190, 831 06 Bratislava  |  Tel.: 02/44 87 30 64  |  Fax: 02/44 87 30 65     |  E-mail:

facebook  facebook.com/Profimakler  |  blog.profimakler.sk Blog.profimakler   |     


Posledná aktualizácia: 07. 12. 2011