Logo makleri
  

Názory našich klientov na softvér Makléri


Koncom minulého roka sme vykonali prieskum spokojnosti používateľov softvéru Makléri. Čo sa im na softvéri páči a čo by chceli vylepšiť sa môžete dozvedieť z nasledujúcich niektorých príspevkov.
Ďakujeme všetkým respondentom, ktorí sa prieskumu zúčastnili.

Čo sa Vám páči na softvéri MAKLÉRI?

Softvér MAKLÉRI je naozaj vynikajúca pomôcka pri našej práci, prehľadné, mobilné, rýchlo dostupné informácie. Komunikácia, rady a pomoc pri riešení problémov pri práci so systémom je vynikajúca, rýchla. Cenovo aj pre malú spoločnosť dostupný. Bc. Martina Švecová (STOP RISK s.r.o.)
Prehľadnosť a jednoduchosť. Možnosť vygenerovania rôznych analýz, ktoré mi pomáhajú pri práci - nie je potrebné robiť žiadne excelovské tabuľky. Rozdelenie kmeňa pre jednotlivých maklérov. Jana Bošková (Evidens, s.r.o.)
Jednoduchý prístup do systému všade, kde je prístup na internet. Zuzana Režná (Beveluga, s.r.o.)
Je prehľadný, dá sa v ňom rýchlo nájsť to, čo človek potrebuje. Miroslav Šoltés (Beveluga, s.r.o.)
V prvom rade vôbec jeho existenica, že si môžem viesť existenciu zmlúv, že je pomerne jednoduchý a prehľadný. Jozef Štempel (Beveluga, s.r.o.)
Variabilnosť a prehľadnosť. Ku kladným veciam môžem pridať aj rýchlosť a kvalitu podpory pre zákazníkov. Marek Nehila (H&T Global, s.r.o.)

Čo by ste chceli vylepšiť na softvéri MAKLÉRI?

Možnosť doskenovania niektorých dokladov k zmluvám. Pri zadaní storno provízie sa poistná zmluva vygeneruje do stavu stornovaná a bude zvlásť označená. Jana Bošková (Evidens, s.r.o.)

Naskenované doklady, alebo iné dokumenty je možné v aplikácii pripojiť priamo v Karte poistky tlačídkom "Dokumenty".Vyhľadávanie vozidiel podľa EČV. Kalendár s pripomienkami, ktorý by generoval systém podľa výročia poistnej zmluvy. Zuzana Režná (Beveluga, s.r.o.)

V aplikácii je možnosť vyhľadávať vozidlá podľa EČV a to v záložke "Predmety". Momentálne pracujeme na zjednodušení tejto funkcie. Zoznam pripomienok je takisto súčasťou aplikácie, pripomienku k výročiu zmluvy je potrebné zadať ručne, zatiaľ sa automaticky negenerujú.Som so všetkým spokojný. Zišiel by sa kalendár udalostí. Pripomienky sú v pohode, avšak kalendár by bol prehľadnejší. Miroslav Šoltés (Beveluga, s.r.o.)
Postupne až sa s ním viac skamarátim budem vedieť navrhovať vylepšenia, poprosil by som o kontakt kde sa dajú posielať pripomienky. Neviem, či už funguje funkcia pripomienka, napríklad pri výročí zmluvy. Jozef Štempel (Beveluga, s.r.o.)

Všetky pripomienky môžete adresovať na e-mail vyhradený pre aplikáciu MAKLÉRI .Certifikáty. Padanie softvéru v Internet Explorer. Marek Nehila (H&T Global, s.r.o.)

Spoločnosť MCR je vlastníkom Certifikátu X.509 od certifikačnej autority Thawte. Hlásenie chyby v prehliadači bolo u klienta spôsobené používaním starej linky do aplikácie MAKLÉRI.
Niektorí používatelia (týka sa to iba prehliadačna Internet Explorer) nám hlásili padanie aplikácie Makléri. Nie u všetkých klientov bolo možné túto chybu odstrániť, preto sme im doporučili použiť iný prehliadač (Mozilla Firefox, Chrome, Opera).Názory klientov

Softvér je prehľadný, funkčný a flexibilný. Rozumná voľba ak hľadáte najlepšiu cenu za výbornu kvalitu a servis. Najlepšia kúpa na trhu!

 Edmund Krištof (Starinsurance)

Vynikajúca pomôcka pri našej práci, prehľadné, mobilné, rýchlo dostupné informácie. Komunikácia, rady a pomoc pri riešení problémov pri práci so systémom je vynikajúca, rýchla. Cenovo aj pre malú spoločnosť dostupný.

Bc. Martina Švecová (STOP RISK s.r.o.)

Blog.profimakler

5 dôvodov prečo by mali makléri blogovať
Blog.profimakler je odborný blog pre finančných sprostredkovateľov, maklérske spoločnosti, realitných maklérov a obchodných predajcov. Prečítajte si prečo by ste mali začať blogovať ak pracujete vo sfére finančného poradenstva.

Trading na maximum – recenzia knihy Bretta Stennbargera
Z výskumov o tradingu vyplýva, že prinajmenšom 80 percent obchodníkov príde o celý svoj kapitál. Aký je najväčší rozdiel medzi týmito skupinami v ceste za úspechom?

E-mail marketing pre finančných sprostredkovateľov I.časť
Jednou z najľahších ciest ako udržať kontakt s klientom v "informačnom veku" je vytvorenie úspešnej e-mailovej marketingovej kampane.....Porovnanie cien a uzatvorenie poistenia online

Starinsurance - Investičné zlato

Evidens

Priestor pre reklamu (kontaktujte nás).MCR, s.r.o., Račianska 190, 831 06 Bratislava  |  Tel.: 02/44 87 30 64  |  Fax: 02/44 87 30 65     |  E-mail:

facebook  facebook.com/Profimakler  |  blog.profimakler.sk Blog.profimakler   |     


Posledná aktualizácia: 07. 12. 2011