Logo makleri
  

Bezplatné skúšanie softvéru MAKLÉRI

Predtým ako sa rozhodnete pre kúpu softvéru Vám chceme poskytnúť čo najviac informácií o našom produkte, aby ste sa vedeli správne rozhodnúť. Z tohto dôvodu Vám ponúkame možnosť vyskúšať si softvér MAKLÉRI ZDARMA počas 30 - dňovej skúšobnej doby.

30 - DŇOVÁ DEMO VERZIA (ZDARMA)

Oboznámite sa s fungovaním všetkých dôležitých funkcií softvéru. Vygenerujeme Vám Vašu vlastnú databázu, do ktorej vstupujete len vy prostredníctvom mena a hesla. Doba 30 dní slúži na to, aby ste sa rozhodli, či vám program vyhovuje.Skúšobnú verziu si môžete objednať aj na telefónnom čísle:
alebo vyplnením objednávky:

Názory klientov

Softvér je prehľadný, funkčný a flexibilný. Rozumná voľba ak hľadáte najlepšiu cenu za výbornu kvalitu a servis. Najlepšia kúpa na trhu!

 Edmund Krištof (Starinsurance)

Vynikajúca pomôcka pri našej práci, prehľadné, mobilné, rýchlo dostupné informácie. Komunikácia, rady a pomoc pri riešení problémov pri práci so systémom je vynikajúca, rýchla. Cenovo aj pre malú spoločnosť dostupný.

Bc. Martina Švecová (STOP RISK s.r.o.)

Blog.profimakler

5 dôvodov prečo by mali makléri blogovať
Blog.profimakler je odborný blog pre finančných sprostredkovateľov, maklérske spoločnosti, realitných maklérov a obchodných predajcov. Prečítajte si prečo by ste mali začať blogovať ak pracujete vo sfére finančného poradenstva.

Trading na maximum – recenzia knihy Bretta Stennbargera
Z výskumov o tradingu vyplýva, že prinajmenšom 80 percent obchodníkov príde o celý svoj kapitál. Aký je najväčší rozdiel medzi týmito skupinami v ceste za úspechom?

E-mail marketing pre finančných sprostredkovateľov I.časť
Jednou z najľahších ciest ako udržať kontakt s klientom v "informačnom veku" je vytvorenie úspešnej e-mailovej marketingovej kampane.....Porovnanie cien a uzatvorenie poistenia online

Starinsurance - Investičné zlato

Evidens

Priestor pre reklamu (kontaktujte nás).MCR, s.r.o., Račianska 190, 831 06 Bratislava  |  Tel.: 02/44 87 30 64  |  Fax: 02/44 87 30 65     |  E-mail:

facebook  facebook.com/Profimakler  |  blog.profimakler.sk Blog.profimakler   |     


Posledná aktualizácia: 07. 12. 2011