PROFI MAKLÉR

kompletná správa poisťovacej činnosti

DEMO

Viac priestoru
pre skutočné finančné sprostredkovanie

Nevyhnutná evidencia, spracovanie provízií, povinné výkazníctvo a reportovanie je automatizované natoľko, aby ste nestrácali čas administratívnou a mohli sa venovať Vášmu hlavnému biznisu.

 • Odľahčenie evidencie

  Evidujete celý proces sprostredkovateľskej činnosti. Automatické pripomienky. Prikladanie dokumentov.

 • Zlepšenie výkonu

  Vlastné analýzy. Sledovanie produkcie poracov podľa kritérií.

 • Kontrola nad províziami

  Nastavenie províznych schém. Meškajúce platby. Automatické spracovanie provízií

Pozrieť všetky funkcie

Komu je softvér PROFI MAKLÉR určený?

pre začínajúcich nadšencov aj pre rozbehnuté biznisy

Finanční sprostredkovatelia poistenia, poisťovací agenti, poisťovací makléri, finanční poradcovia; títo všetci už teraz využívajú funkcie softvéru naplno. Program rovnako dobre poslúži veľkým spoločnostiam so zložitou hierarchickou štruktúrou, ako i menším firmám, ktorým je prispôsobená cena.

Softvér vyvinutý v spolupráci s maklérskou spoločnosťou.

Naša spoločnosť vyvíja softvérové riešenia na mieru od roku 1991. V roku 2006 nás oslovila maklérska spoločnosť, aby sme vytvorili softvér pre správu poisťovacej činnosti. Odvtedy bol tento softvér zdokonaľovaný a prispôsobený pre potreby ďalších klientov.

Viac o prispôsobení na mieru

Znie Vám to povedomo?

Rozhodnúť sa pre správny softvér nie je jednoduché. Tiež to poznáme. Od našich klientov sme zistili, s akými problémami sa stretávali predtým, než prešli na softvér PROFI MAKLÉR.

dokumenty

Na evidenciu využívate tabuľky excelu. Excel Vám začína prerastať cez hlavu, chceli by ste niečo prehľadnejšie a jednoduchšie na používanie.

dokumenty

Veľa času a úsilia vynakladáte pri administratívnych úkonoch. Chcete sa venovať tomu, čo Vás na práci finančného sprostredkovania najviac baví.

klientsky orientovaný

Ste klientsky orientovaná spoločnosť? Vašim cieľom je dlhodobá spoluprácu s klientom. Hľadáte preto vhodný softvér, ktorý Vám poskytne ucelený pohľad na klienta.

firemné know-how

Svoje firemné know-how a dáta potrebujete mať pod kontrolou. Stávalo sa Vám totiž, že odchodom zamestnanca ste prišli o množstvo dôležitých informácií o klientovi.

Názory klientov

 • Softvér je prehľadný, funkčný a flexibilný. Rozumná voľba ak hľadáte najlepšiu cenu za výbornu kvalitu a servis. Najlepšia kúpa na trhu!

  Edmund Krištof (Starinsurance)
 • Vynikajúca pomôcka pri našej práci, prehľadné, mobilné, rýchlo dostupné informácie. Komunikácia, rady a pomoc pri riešení problémov pri práci so systémom je vynikajúca, rýchla.

  Martina Švecová (STOP RISK s.r.o.)
 • Prehľadnosť a jednoduchosť. Možnosť vygenerovania rôznych analýz, ktoré mi pomáhajú pri práci - nie je potrebné robiť žiadne excelovské tabuľky. Rozdelenie kmeňa pre jednotlivých maklérov.

  Jana Bošková (Evidens, s.r.o.)
 • Variabilnosť a prehľadnosť. Ku kladným veciam môžem pridať aj rýchlosť a kvalitu podpory pre zákazníkov.

  Marek Nehila (H&T Global, s.r.o.)
 • Jednoduchý prístup do systému všade, kde je prístup na internet.

  Zuzana Režná (Beveluga, s.r.o.)

Kontaktujte nás

Radi zodpovieme na Vaše otázky ohľadom softvéru PROFI MAKLÉR.

Využite kontakt na nás:

02 44 87 30 64

makleri@mcr.sk

Alebo si s nami dohodnite stretnutie a príďte sa k nám pozrieť na prezentáciu softvéru v našich priestoroch na adrese: MCR, s.r.o., Račianska 190, 831 06 Bratislava.

Zavolajte nám Zdroj:icons8.com